مردی از پنست به عنوان انبردست استفاده می کند

جستجوی ادبیات اصلی از پایگاه‌های MEDLINE و Google برای شناسایی مقالات مرتبط منتشر شده بین ژانویه 1966 و ژانویه 2012 استفاده کرد.

کلمات کلیدی انتخاب شده پنست بودند. فقط برای مقالات انگلیسی زبان محدودیت ایجاد شد. فهرست های مرجع همه مقالات واجد شرایط برای سایر مطالعات مرتبط بررسی شد.

مجموعه مقالات کنفرانس جستجو نشد. منابع مورد بررسی قرار گرفتند و این مقاله از آن منابع تهیه شده است. در قرن شانزدهم، ویلیام چمبرلن هوگنوت فرانسوی پس از ممنوعیت پزشکان پروتستان از کاترین دو مدیچی به انگلستان گریخت.

این داستان به همراه دو پسرش پیتر چمبرلن، «بزرگتر» و پیتر چمبرلن، «کوچکتر» بود. استفاده از پنست به عنوان ابزاری برای زایمان نوزادان زنده آغاز می شود.

هر دو عضو شرکت جراحان باربر بودند و هر دو به دلیل عدم شرکت در سخنرانی ها و در مورد پیتر کوچکتر، بیزاری نسبت به لباس عجیب و غریب او، مورد علاقه کالج پزشکان قرار گرفتند.

علی‌رغم این، پیتر بزرگ و پیتر کوچک هر دو نقش مهمی در عمل «مرد مامایی» یا همان‌طور که بعداً معروف شد، زنان و زایمان داشتند.

در حالی که کاملاً مشخص نیست که کدام یک از برادران پنست را اختراع کرده است، اما اغلب به پیتر بزرگتر که جراح ملکه شد و از ملکه هنریتا ماریا، همسر چارلز اول در طول سقط جنین او در گرینویچ حضور داشت، اعتبار دارد.

معروف است که پیتر کوچکتر دو بار ازدواج کرده است، اول با جین میدلتون که با او دو دختر و 11 پسر داشت و دوم با آن هریسون که پنج فرزند دیگر از او داشت.

پسر بزرگ او، هیو، یکی از سه پسری بود که سنت مامایی و استفاده از پنست را ادامه داد. تلاش آنها برای محافظت از اختراع خود به ابزارهای گسترده ای برای پنهان کردن منجر شد.

خود ابزارها همیشه در صندوقچه ای طلاکاری شده حمل می شدند و زمانی که زن چشم بند شده بود، آشکار می شد. متعاقباً زایمان در زیر پتو و فقط چمبرلن در حضور بیمار انجام شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.