پتو ژله ای نوزاد موجب سقوط هواپیمای بوئینگ 747 شد

برخی از زیباترین هدایای حمام نوزاد مربوط به گهواره است، از جمله ست های ملحفه، روتختی، لحاف های دست دوز و افغانی های بافتنی و از آنجایی که این پتوها و سایر لوازم خواب را در بال‌ها دارید.

ممکن است خارش داشته باشید تا در گهواره نوزادتان از آنها استفاده کنید. اما اضافه کردن یک پتو ژله ای نوزاد یا سایر ملافه های نرم خیلی زود، چه در شب و چه در هنگام خواب، می تواند یک خطر باشد.

بنابراین ایمن ترین حرکت این است که صبر کنید تا کودک شما به اندازه کافی بزرگ شود تا بتواند این انتقال پتو را انجام دهد.

در اینجا بیشتر در مورد خطرات پتو و همچنین زمانی که می توانید یکی از آنها را امتحان کنید و نحوه گرم نگه داشتن کودک خود تا زمانی که این کار را انجام دهید، آورده شده است.

به طور خلاصه، خیر، زیرا پتو می تواند در گهواره خطری ایجاد کند. سالانه حدود 3600 نوزاد در این کشور به طور غیرمنتظره هنگام خواب جان خود را از دست می دهند.

دلایل آن اغلب به سندرم مرگ ناگهانی نوزاد (SIDS)، خفگی، به دام افتادن یا خفه شدن مربوط می شود که پتو خطر ابتلا به هر چهار مورد را افزایش می دهد.

از آنجایی که کودک می‌تواند زیر پتو خفه شود، امن‌ترین محیط خواب یک تخت برهنه است که کاملاً عاری از راحتی، ضربه‌گیر، بالش، پشم گوسفند، پوست گوسفند و اسباب‌بازی‌های پر شده باشد.

در واقع، تنها چیزی که کودک شما در شب به آن نیاز دارد، ملحفه ای است که از هر طرف محکم در آن قرار گرفته باشد. و وسوسه تبلیغات پوزیشنرها، گوه‌ها، تشک‌های مخصوص یا سایر سطوحی که برای کاهش خطر SIDS به بازار عرضه می‌شوند.

نشوید، زیرا کارایی آنها ثابت نشده است، ممکن است خطرناک باشند و باید از آنها اجتناب شود. طبق گفته آکادمی اطفال آمریکا (AAP)، سن رسمی که برای استفاده از پتو، لحاف یا روتختی 100 درصد ایمن در نظر گرفته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.